Profil společnosti

Jsme přímý výrobce, nikoli jen zprostředkovatel. Proto jsme schopni nabídnout kompletní servis včetně skvělých cenových podmínek.

areal

NORTH VIDEO s.r.o. je jeden z největších českých výrobců CD a DVD. Replikací audiovizuálních nosičů se zabývá přes 20 let. K lisování CD a DVD pro externí zadavatele z celého světa patří také vydavatelství a distribuce filmových titulů pro Českou republiku a Slovensko.

Jsme česká společnost, která není svázána nařízeními ani příkazy velkých korporací. Jsme naopak velmi flexibilní a ochotní respektovat přání našich zákazníků a partnerů. Zkušenosti našich zaměstnanců se neustále prohlubují, a to již od roku 1992, kdy byla naše společnost založena.

NORTH VIDEO nyní dodává na trh desítky filmových titulů všech žánrů. V řadě případů se jedná o dosud neuvedené tituly a o premiéry filmů na našem území. Dabing k nim připravují nejprestižnější česká dabingová studia.

Naše společnost se zařadila mezi největší výrobce a distributory DVD v České republice. Technologický pokrok směrem k Blu-ray a udržení prestižní pozice na českém a slovenském trhu spolu s další akvizicí zahraničních zákazníků je hlavním cílem společnosti pro další období.

Můžete nám věřit tak, jako tito velcí hráči:

– Rhythm Bomb Records
– JOY
– Slobiz
– Cinetel
– Eso TV
– Select
– Cote Ouest
– …a mnoho dalších